TaTenTo

Prawdziwy portal rodzinny. Podstawowym założeniem podczas jego projektowania było udostępnienie miejsca na przechowywanie zdjęć, katalogowanie ich w album. Od początku istnienia duży nacisk kładliśmy wraz z klientem na projekt graficzny, aby był przyjazny i po prostu ładny.
Z czasem serwis ewoluował w stronę platformy społecznościowej zrzeszającej osoby poszukujące informacji o sposobach na wypoczynek z dzieckiem, poradach o zdrowym odżywianiu oraz zdrowotnych dotyczących głównie dzieci.
Serwis oparty został o nasz autorski system zarządzania treścią. Zastosowanych zostało wiele rozwiązań zapewniających poprawność prezentacji treści na dominujących w początkach jego działalności wczesnych wersjach IE.

Nowatorskie rozwiązania

Nowatorskim rozwiązaniem na tamte czasy była edycja danych "in place". Nie było osobnych formularzy przeznaczonych na tworzenie treści, wgrywanie zdjęć oraz filmów. Wystarczyło, będąc zalogowanym, kliknąć w dana treść i można ją było edytować.

Nowatorskie rozwiązania

Szablony

Każda strona album dziecka umożliwiały wybór spośród kilku różnych (z podziałem na płeć, tematykę, uniwersalnych) szablonów strony. Każdy szablon został przygotowany przez profesjonalnego grafika.

Szablony

Baza wiedzy

Wraz z wieloma specjalistami z różnych dziedzin związanych z wychowaniem dzieci powstała rozbudowana baza wiedzy dotycząca wychowania, zabaw, spędzania wolnego czasu, hobby, żywienia, zdrowia oraz rozwijana we współpracy z lokalnymi społecznościami baza miejsc przyjaznych dzieciom.

Baza wiedzy

Aplikacja desktopowa

Przygotowana została również aplikacja napisana w języku C# dedykowana systemom z rodziny Windows.

Umożliwiała wgrywanie wielu plików oraz katalogów jednocześnie (wyświetlając pasek postępu) do każdej z przypisanych do konta fotoksiążek. Możliwe było również wykupienie dodatkowego miejsca na pliki z poziomu aplikacji bez potrzeby otwierania przeglądarki.

Aplikacja desktopowa