Aplikacje internetowe

Tworzymy aplikacje internetowe dla biznesu. W minionych latach stworzyliśmy m.in. systemy sprzedaży on-line, programy partnerskie, systemy rezerwacji on-line, systemy magazynowe, systemy zintegrowane, systemy wymiany danych, komunikatory internetowe, portale społecznościowe, CRM i CMS, systemy obsługi klienta i wiele innych. Warto pamiętać o tym, że aplikacje internetowe to nie tylko rozwiązania dla e-biznesu ale dla każdej firmy, która wykorzystuje internet w swojej codziennej pracy.

Potrzeby klienta

Tworzymy oprogramowanie w zależności od potrzeby klienta - bazując na gotowych projektach bądź tworząc całość od zera według oczekiwań klienta. Dzięki ponad 10letniemu doświadczeniu potrafimy dobrze zrozumieć oczekiwania klienta i właściwie dobrać potrzebne rozwiązania.

Potrzeby klienta
Stosowane rozwiązania

Stosowane rozwiązania

 

Wykorzystujemy poważane na rynku rozwiązania, gdy klient potrzebuje koła nie staramy się wymyślić go na nowo. Od strony serwerowej używamy najpopularniejszych rozwiązań typu Symfony framework czy CodeIgniter. Dla części interfejsu wykorzystujemy narzędzia typu Bootstrap, Materialize CSS czy jQuery.

Szybkość i optymalizacja

 

W trakcie procesu tworzenia stosujemy narzędzia przyspieszające i optymalizujące prace programisty i powstały kod. Efekt prac powstaje szybciej, zawiera mniej błędów i jest zgodny ze wszystkim przeglądarkami internetowymi, takimi jak Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox, Opera, innymi oraz mobilnymi.

Szybkość i optymalizacja
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas wyjątkowo ważne dlatego w trakcie powstawania projektów dbamy o nie i doradzamy klientom tylko bezpieczne rozwiązania. Bezpieczeństwo traktujemy wielowymiarowo - bezpieczeństwo całego systemu, wytworzonego przez nas oprogramowania oraz, szczególnie danych osobowych (spełniamy wymagania GIODO). Do powstałych systemów oferujemy monitoring i szczegółowe logowanie prac użytkowników, monitoring zmian w systemie, aktywny monitoring nowo powstałych plików (wykrywanie webshelli), dwuskładnikowe logowanie (2FA) przez SMS, aplikację mobilną, weryfikację e-mail czy sprzętowo przy użyciu klucza U2F.

Metodyka tworzenia oprogramowania

 Wykorzystujemy metodykę zwinną wytwarzania oprogramowania, a dzięki zastosowaniu ciągłej integracji w procesie twórczym programista skupia się na swojej pracy i powstałe systemy dostarczamy szybciej.

Metodyka tworzenia oprogramowania
Zapewnianie jakości

Zapewnianie jakości

Zapewnianie jakości traktujemy wielokryterialnie - podczas tworzenia oprogramowania testujemy kod. Następnie przed udostępnieniem klientowi projektu wykonujemy testy wewnętrzne. Później wspólnie z klientem przechodzimy testy akceptacyjne (UAT). W następnej kolejności na życzenie klienta montujemy automatyczne testy aplikacji - klient otrzymuje raport z wyników automatycznych testów wraz ze zrzutami ekranu przeglądarki internetowej z wykonanego testu.
Ostatnim krokiem są automatyczne powiadomienia o błędach - jeśli w systemie wystąpi błąd to automatycznie jesteśmy o tym powiadamiani aby reagować nim klient zgłosi problem.
Stosujemy również powiadomienia o błędach przeglądarek internetowych - nie musimy liczyć na to, że użytkownik końcowy zgłosi problem, wiemy o nim od razu gdy wystąpi. Nie obwiniamy ślepo przeglądarki internetowej użytkownika końcowego bo mamy dokładną informację w czym jest problem.

Czym są aplikacje internetowe (webowe)?

To programy komputerowe, które uruchamiane są na zdalnym serwerze a efekt ich pracy przesyłany jest do użytkownika przez sieć internet w postaci strony WWW. Przykładem aplikacji internetowych jest serwis aukcyjny Allegro, wyszukiwarka Google czy serwis BlaBlaCar czyli w uproszczeniu wszystko, co widzisz w internecie przez przeglądarkę internetową.