Programator BEKO

Serwis umożliwia klientom posiadającym sprzęt firmy BEKO rejestrację w wybranej promocji czy wydłużenie serwisu gwarancyjnego zarejestrowanych produktów.

Została również przygotowana cykliczna promocja, która umożliwiała automatyczne, po zarejestrowaniu na stronie i zweryfikowaniu, wysłanie pliku PDF z certyfikatem potwierdzającym rozszerzoną gwarancję. System automatycznie wypełnia polami numeru seryjnego oraz nazwy i daty zgłaszanego sprzętu.

Strona przygotowana w oparciu o nasz autorskie CMS z wykorzystaniem PHP oraz MySQL, w oparciu o Symfony framework. We front-endzie zastosowaliśmy zyskujące w tym czasie popularność animacje CSS3 oraz failover do JS.

 

Zasady

Każda promocja posiada obowiązkowo rozbudowaną stronę ogólnych zasad - jest również dla każdej promocji dostępny pełny regulamin do pobrania. Strona ta jest przygotowywana w przyjaznym użytkownikowi panelu administracyjnemu edytorze WYSIWYG (TinyMCE).

Zasady
Nagrody

Nagrody

Kolejna istotną podstroną promocji jest strona z lista nagród. Dla każdej nagrody można w panelu administracyjnym dodać zdjęcie (oraz większe zdjęcie wyświetlane pokliknięciu), szczegółowy opis z wykorzystaniem edytora WYSIWYG oraz opcjonalny odnośnik do strony producenta. Klient podczas rejestracji w promocji dokonuje wyboru, która nagroda go interesuje.

Animacja CSS3

Na stronie wykorzystano animacje CSS3 wraz z failover do JS w przypadku braku obsługi przez przeglądarkę użytkownika. Animacje CSS3 w momencie przygotowywania serwisu były wspierane tylko przez część przeglądarek, niemniej jednak zastosowane zostały w celu podniesienia pozytywnego wizualnego odbioru elementów. Rynem przeglądarek internetowych zmienia się bardzo dynamicznie przez co po kilkunastu miesiącach CSS3 stał się standardem obsługiwanym przez wszystkie przeglądarki.