Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Oficjalna strona utworzonego przez Urząd Miasta Warszawy projektu Centrum Przedsiębiorczości Smolna wspierającego przedsiębiorców. Osoby chcące skorzystać z pomocy Centrum Przedsiębiorczości Smolna mają do dyspozycji nowoczesny open space, multimedialnie wyposażone sale konferencyjne oraz pokoje spotkań z klientami.

Jest to już druga odsłona witryny rozbudowana wraz z dojrzewaniem projektu Centrum. Obecna wersja oparta jest o uznany na świecie otwarty system CMS WordPress. Dostosowaliśmy go do szczegółowych i zaawansowanych wymagań klienta. Zastosowane zostały autorskie rozwiązania wspomagające przygotowywanie zawartości na stronę. Został również zintegrowany kalendarz z zewnętrznym dostawcą (Google).

Responsive Web Design

Responsive Web Design

Nowoczesna strona została zaprojektowana i przygotowania, a następnie przetestowana tak, aby była czytelna zarówno na małym ekranie smartphone'a jak i dużych ekranach oraz projektorach wykorzystywanych podczas szkoleń i prezentacji.

Został również maksymalnie zoptymalizowany kod CSS/JS oraz HTML5 w celu przyspieszenia wczytywania strony podczas korzystania z wolnych połączeń (np. na smartphone'ach).

Zaawansowany edytor treści

Dzięki zastosowaniu autorskich rozwiązań w panelu administracyjnym Wordpress możliwe było przygotowanie zaawansowanych edytorów podstron dla poszczególnych działów dostępnych na stronie. Dostępne pola i opcje zależne są od miejsca, w którym będą wykorzystywane. Dzięki temu redaktor może dowolnie zarządzać układem dostosowując go do idealnie do dodawanej treści.

Zaawansowany edytor treści
Dowolność układu treści

Dowolność układu treści

Dowolność układu treści polega również na dowolności dodawanych materiałów. Można na poszczególnych stronach umieszczać zdjęcia, galerie, materiały wideo i audio. Wszystko to przy pomocy przyjaznemu panelowi administracyjnemu, który został przez nas przygotowany.

Prezentacja

Dodawana w panelu treść musi zostać również atrakcyjnie zaprezentowana użytkownikowi poprzez właściwe UX. Dzięki takiemu podejściu użytkownik odwiedzający stronę ma większe zaufanie do instytucji.

Prezentacja

Animacje

Dzięki zastosowaniu będących obecnie standardem stylów CSS3 możliwe było utworzenie płynnych i przyjaznych użytkownikowi odwiedzającemu stronę animacji.

Zaawansowana wyszukiwarka

Dla sekcji umożliwiających wyszukiwanie przygotowane zostały wyszukiwarki umożliwiające wybór spośród wielu elementów jednocześnie. Wybrane kryteria użytkownik strony może ze sobą dowolnie łączyć aby szybko odnaleźć poszukiwane przez siebie informacje.

Integracja z zewnętrznymi systemami

Integracja z zewnętrznymi systemami

Dział witryny związany z wydarzeniami zignegrowaliśmy z zewnętrznym dostawcą (Google). Przygotowany przez nas panel zarządzania umożliwia tworzenie, edycję oraz usuwanie wydarzeń, które od razu pojawią się w przygotowanym do tego celu kalendarzu. Kalendarz ten można dodać do swojego konta Google aby być na bierząco z udostępnianymi na stronie wydarzeniami oraz aktualnościami.