TITAN

Aplikacja internetowa została przygotowana w oparciu o nasz autorski CMS. Powstała w celu udostępnienia tej samej funkcjonalności co tworzone w tym samym czasie aplikacje mobilne (Android oraz iOS). Konto użytkownika utworzone w aplikacji internetowej oraz aplikacji mobilnej jest zsynchronizowane. Dzięki czemu układając plan ćwiczeń na komputerze można nastepnie udac się na salę ćwiczeń i mieć ten plan cały czas pod ręką na smartphonie.

Zastosowanych został szereg rozwiązań zwiększający wygodę użytkownia aplikacji internetowej - elementy układane są przy pomocy metody "przeciągnij i upuść", a całość korzysta z animacji CSS3.

Rozbudowana wyszukiwarka

Wprowadzone do bazy ćwiczenia posiadają opracowane przez specjalistów parametry dzięki czemu możliwe jest szybkie zlokalizowanie ćwiczenia dla konkretnej partii mięśni. Możliwe jest także filtrowanie wyników wyszukiwania po modelu maszyny, na którym będą wykonywane ćwiczenia.

Rozbudowana wyszukiwarka

Podgląd ćwiczenia

Każde ćwiczenie ma powiązany film instruktażowy wykonywany przez profesjonalistów pokazujący poprawny sposób wykonania go na danej maszynie.

Podgląd ćwiczenia

Plan ćwiczeń

Każdy użytkownik może po zarejestrowaniu utworzyć dowolną ilość własnych planów ćwiczeń. Każdy z nich można dowolnie nazwać i dowolnie edytować.

Plan ćwiczeń

Drag'n'drop - plan ćwiczeń

Dzięki zastosowaniu metody "przeciągnij i upuść" tworzenie planów ćwiczeń jest bardzo wygodne i intuicyjne.

Drag'n'drop - lista ulubionych

Po za funkcjoanlnością planu ćwiczeń można wybrane ćwiczenia dodawać do podręcznej listy ulubionych w celu ich szybszego wykorzystania podczas przygotowaywania kolejnych planów.

PrestaShop

PrestaShop

Przygotowana został rozbudowana darmowego skryptu do prowadzenia e-sklepu PrestaShop o wybrany przez klienta szablon oraz dodatkowe przygotowane przez nas pluginy pozwalające spełnić wysokie wymagania klienta.

Sam skrypt sklepu został przez nas profesjonalnie skonfigurowany i przygotowany do uruchomienia sprzedaży na kilku zagranicznych rynkach.