Nawigator Przedsiębiorczości

System ma za zadanie przeprowadzić użytkownika za rękę od pomysłu do faktycznego założenia własnej firmy. Poszczególne kroki umożliwiają interaktywną ocenę własnych predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej, ocenę pomysłu, oszacowanie kosztów, określenie bilansów i wiele innych. Wszystko po to, aby użytkownik mógł podjąć decyzję o założeniu własnej firmy.

System powstał w oparciu o nasze autorskie rozwiązania wdrożone na systemie CMS Wordpress. W panelu administracyjnym dodanych zostało wiele elementów usprawniających nieuzupełniane treści oraz śledzenie postępów użytkowników.

Dynamiczne generowanie wykresów

System umożliwia przyjazną użytkownikowi prezentację treści w postaci dynamicznie generowanych wykresów. Wszystkie dane przetwarzane są w czasie rzeczywistym bez opóźnień i przestojów dzięki czemu użytkownik odbiera produkt jak bardzo profesjonalny.

Rozbudowane tabele danych

Rozbudowane tabele danych

Szacowanie kosztów działalności gospodarczej oraz ocena jej opłacalności to procesy związane z przetwarzaniem dużej ilości danych. Zostały przygotowane zaawansowane i jednocześnie przyjazne użytkownikowi tabele służące do uzupełniania treści, które są analizowane w kolejnych działach.

Dynamiczne obliczenia danych w tabelach

Wszelkie wprowadzane dane są na żywo zapisywane i analizowane, aby maksymalnie usprawnić proces nauki i podejmowania decyzji.

Rozbudowany, edytowalny słownik pojęć

Rozbudowany, edytowalny słownik pojęć

Na stronie przygotowany został, we współpracy z Urzędem Miasta Warszawy, rozbudowany słownik pojęć związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wyszukiwarka oferuje pełnotekstowe przeszukiwanie wyjaśnień oraz definicji.

Rozbudowany, edytowalny katalog stron

Wraz z Urzędem Miasta Warszawy przygotowany został obszerny katalog strony internetowych przydatnych dla każdego zainteresowanego prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Rozbudowany, edytowalny katalog stron