Listy Mikołaja

Wyjątkowy projekt e-commerce sprzedający wideo oraz listy od świętego Mikołaja. Strona w oparciu o nasz autorski system CMS oraz wysokowydajny system sprzedaży on-line.

Wraz z wdrożeniem oprogramowania podjęliśmy się również wdrożenia infrastruktury serwerowej. Z założenia cały system miał być replikowany pomiędzy dwiema, niezależnymi serwerowniami 1 do 1. Na wypadek awarii mieliśmy umożliwić błyskawiczne przełączanie pomiędzy lokalizacjami – a w tym serwery WWW, bazy danych oraz serwery przechowywania plików. Całość w oparciu o chmurę obliczeniową dodatkowo osłoniętą usługą Cloudflare

Rozwiązania mobilne

Strona dostosowana jest zgodnie z najnowszymi trendami do obsługi w każdej rozdzielczości wyświetlacza – komputera, laptopa, tabletu czy smarthopone’a. Statystki sprzedaży w przygotowanym systemie potwierdzają, że Responsive WebDesign jest obecnie właściwym kierunkiem tworzenia stron internetowych.

Rozwiązania mobilne

Dynamicznie generowane, spersonalizowane wideo

Korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie edycji wideo oraz przy współpracy z ogólnopolskim dostawca rozwiązań chmurowych stworzyliśmy rozproszony system generujący na żywo spersonalizowane wideo według preferencji zamówienia klienta. Oddaliśmy w ręce klientów możliwość wyboru ścieżek audio, kwestii wypowiadanych przez lektora. Udostępniliśmy wygodny panel wgrywania plików graficznych, które są następnie wkomponowywane w docelowy film klienta. Infrastruktura z której skorzystaliśmy zapewniła szybkość generowania (kilka/kilkanaście minut od zamówienia wideo było gotowe) oraz niezawodność (rozproszone przechowywanie plików na serwerach zgodnych z S3 w różnych lokalizacjach).

Wbudowany odtwarzacz filmów

Osoby korzystające z nowoczesnych przeglądarek internetowych wspierających HTML5 mogły bezpośrednio na stronie wyświetlić wygenerowany film bez używania przestarzałej technologii Flash. Przewidzieliśmy również możliwość wyświetlenia strony w starszych przeglądarkach dzięki zastosowaniu tzw fallback do specjalnie przygotowanego odtwarzacza napisanego w technologii Flash.

Wygodny wybór plików

Pliki można wgrywać bezpośrednio z urządzania lub poprzez bezpieczną integrację z Facebookiem (pobierane tylko informacje o przechowywanych na koncie zdjęciach). Aplikacja do pobierania zdjęć z Facebooka została pomyślnie zrecenzowana przez jej pracowników. Integracja z Facebookiem spowodowała wyższą konwersję sprzedaży.

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

W wytworzonym systemie zastosowaliśmy integrację z wiodącymi systemami płatności - PayU, PayLane oraz PayPal. Dzięki nim możliwy jest dogodny wybór kanału płatności: tradycyjny przelew, przelewy ekspresowe, płatności z konta, płatności kartami.

Wiele wersji językowych

Projekt od początku projektowany był pod wiele wersji językowych, całość obsługiwana również w wielu domenach – 5 wersji językowych w 6 różnych domenach.

Wiele wersji językowych