Komunikator KSSiP

Komunikator internetowy Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Komunikator wzorowany na rozwiązaniach znanych użytkownikom w aplikacji Facebook w oparciu o technologię WebSocket.

Wsparcie dla urządzeń mobilnych - RWD

Wsparcie dla urządzeń mobilnych - RWD

Komunikator powinien działać na urządzeniach mobilnych dlatego przy jego tworzeniu zastosowaliśmy Responsive WebDesign. Aplikacja działa na telefonach komórkowych, telewizorach smart TV i zwykłych komputerach.

Komunikacja na żywo

Dzięki zastosowaniu po stronie klienckiej technologii WebSocket w połączeniu z serwerem WebSocket opartym o NodeJS możliwe było stworzenie niezawodnego i działającego na żywo komunikatora pozwalającego także na przesyłanie plików pomiędzy użytkownikami.

Komunikacja na żywo
Współdzielenie plików

Współdzielenie plików

System umożliwia wygodne przesyłanie plików pomiędzy uczestnikami rozmowy.

Powiadomienia systemowe

Powiadomienia systemowe

Aplikacja korzysta z powiadomień wyświetlanych przez system operacyjny użytkownika. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik nie musi mieć stale otwartej przeglądarki internetowej na zakładce komunikatora aby dostawać informacje o nowych wiadomościach.

Dowolność tworzenia pokoi i grup dyskusyjnych

System umożliwia tworzenie dowolnej ilości pokoi prywatnych oraz publicznych a także tematycznych grup dyskusyjnych, w których mogą brać udział użytkownicy według nadanych im uprawnień.

Dowolność tworzenia pokoi i grup dyskusyjnych