Activ50+

Projekt aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+ został przygotowany przez Urząd Miasta Warszawy. Na jego potrzeby zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy jego prezentację w postaci interaktywnej strony WWW. Witryna jest jednocześnie kalendarium spotkań związanych z promocją projektu oraz miejscem publikacji przydatnych informacji związanych z rynkiem pracy.

'Mobile first' design

Podstawowym założeniem podczas przygotowywania projektu była jego dostępność na dowolnym urządzeniu na którym zostanie wyświetlona strona. Aby to osiągnąć skupiliśmy się na projektowaniu 'mobile first' czyli przede wszystkim na urządzeniach mobilnych strona prezentowała się idealnie. Dzięki zastosowaniu Responsive Web Design wyświetla się ona poprawnie również podczas prezentacji i szkoleń na dużych ekranach w salach konferencyjnych.

'Mobile first' design

Animacja logotypu

Zastosowane przez nas delikatne animacje podkreślają dynamiczny charakter projektu.

Animacja menu

Zastosowanie stylów CSS3 dało nam duże pole do popisu. Przygotowanych zostało wiele projektów animacji na stronie. Po konsultacjach z klientem zastosowane zostały delikatne podkreślające atrakcyjne przygotowanie projektu.

Przyjazny kalendarz wydarzeń

Przygotowany kalendarz umożliwiał przejście do szczegółowej agendy danego wydarzenie. Możliwe również było zarejestrowanie się na dane wydarzenie.

Przyjazny kalendarz wydarzeń